hakkımızda.jpg

Gerger Grubu’nun geçmişi 1958 yılında kurulan Gerger Ticaret’e uzanmaktadır.

Grup, 60 yıllık deneyimi ile üretimde kaliteyi; insan kaynaklarında tecrübe, verimlilik ve uyumu; pazarlamada satışla bitmeyen koşulsuz müşteri memnuniyetini; çevreye ve insana saygıyı, ileri teknolojiye yatırımı, yenilik ve dinamizmi kendine temel misyon edinmiştir.

Gerger Grubu, başarılı geçmişiyle bölgesinin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Grup; gıda, temizlik, kozmetik, teknoloji ve bilişim sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Gerger Grubu'nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

mim.jpg

MİM

Başta Ülker markalı gıda ve içecek ürünleri olmak üzere, kişisel bakımdan bebek mamasına kadar 40’ın üzerinde farklı kategorideki ürün çeşitliliğiyle bölgesinde yılların satış, pazarlama ve dağıtım lideri Mim Gıda.

 
ayaş.jpg

AYAŞ

Başta Hayat Kimya markalı hijyen, temizlik kağıtları ve ev bakım kategorisi ürünleri olmak üzere, çok sayıda farklı kategorideki ürün çeşitliliğiyle bölgesinde yılların satış, pazarlama ve dağıtım lideri Ayaş.

 
nesil.jpg

NESİL

Gerger Grubu’nun, 2014 yılında kurulan, en genç şirketi olmasına rağmen özellikle pastörize ürünler grubunda yer alan markalarıyla kısa sürede yine bölgesinde satış, pazarlama ve dağıtım lideri konumuna yükselen Nesil.

İletişim

GergerGroup

Vadi Mahallesi Batı Çevreyolu Bulvarı 124/B

46050 Onikişubat Kahramanmaraş

Türkiye

T: +90344 237 61 93 F: +90344 237 61 96

info@gergergroup.com